Wyślij zapytanie, a w ciągu 24h otrzymasz ofertęDarmowa wycena

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /usr/home/cmsmedia/domains/tanie-stronki.pl/public_html/includes/menu.inc).

Co to jest Responsive Web Design?

Określenie to zostało wymyślone przez Ethana Marcotte, to nowa idea projektowania stron internetowych, która polega głównie na tym że strona internetowa, jej treści i sposób prezentacji elementów będzie zmieniać się wraz ze zmianą szerokości witryny – a więc można powiedzieć że strona będzie dostosowywać się do zmieniającej się szerokości przeglądarki - czyli jedna wersja strony na wszystkie urządzenia

Po co?

Czasy w których rozdzielczość monitorów 800x600 pikseli była na topie już dawno minęły ale pojawiły się inne urządzenia na których przeglądamy strony internetowe, niektóre z nich nawet o niższych rozdzielczościach. Stworzenie strony internetowej oddzielnie na smartfon, telefon, tablet, netbook, pc i dziesiątki innych urządzeń jest bardzo czasochłonnym a co za tym idzie drogim rozwiązaniem. Responsive Web Design umożliwia poprawne wyświetlanie i dostosowanie się wersji strony do urządzenia, na którym ją przeglądamy. Kwestia zaprojektowania strony w ten sposób aby jej moduły i bloki poprawnie mogły się wyświetlać w różnych szerokościach i odpowiednie zakodowanie przy użyciu Media Queries z CSS3 oraz odpowiednich skrypty jQuery.

Przykłady

strony responsywne

strony mobilne

responsive web design

strona reaktywna

rwd

 

Więcej informacji? Zamówienie?

Napisz do nas lub zadzwoń: 793 126 693