Wyślij zapytanie, a w ciągu 24h otrzymasz ofertęDarmowa wycena

Tworzenie estetycznej i funkcjonalnej strony internetowej nie jest sztuką dla sztuki - serwis ma przyciągać internautów, a potencjalnych klientów zamieniać w rzeczywistych. Wyszukiwarka internetowa jest naturalną przestrzenią dla eksponowania strony. Każdego dnia miliony osób wykorzystują wyszukiwarkę jako narzędzie poszukiwania aktualnych wiadomości oraz informacji o produktach, usługach, firmach. Jeżeli prowadzisz działalność biznesową i komunikujesz się z rynkiem za pomocą Internetu - nieobecność Twojej strony w wynikach wyszukiwania skazuje Cię na wirtualny niebyt. Konsumenci nie znajdą Twojej oferty i nie będą mieli możliwości korzystania z niej - i przynoszenia Ci zysków.

Pozycjonowanie to narzędzie pozwalające na kształtowanie obecności swojej firmy w Internecie - polega wypromowaniu serwisu na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na definiujące ofertę wyrażenia kluczowe.

Dotarcie do trafnej grupy docelowej

Dzięki przeanalizowaniu strony i jej otoczenia sieciowego pod kątem parametrów istotnych dla pozycjonowania, specjalista opracowuje listę wyrażeń kluczowych wpisywanych jako zapytanie przez zainteresowanych ofertą internautów. Strona jest więc widoczna w wynikach przez osoby skłonne do skorzystania z oferty.

Opłaty uzależnione wyłącznie od skuteczności

Klient płaci za efekt - wówczas, gdy jego strona jest widoczna w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na wybrane przez niego wyrażenia. Żadnych opłat abonamentowych. Nawet praca pozycjonera nic nie kosztuje. Liczy się tylko efekt.

Dotarcie na globalne rynki

Pozycjonowanie to promocja bez granic - dzięki odpowiedniej strategii strona będzie widoczna w dowolnym miejscu na świecie. Można być wszędzie tam, gdzie dociera Internet. A więc - wszędzie. 

Więcej informacji? Zamówienie?