Wyślij zapytanie, a w ciągu 24h otrzymasz ofertęDarmowa wycena

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /usr/home/cmsmedia/domains/tanie-stronki.pl/public_html/includes/menu.inc).

Zwykle czas realizacji  to 4-14 dni robocze.

CMS czyli Content Managment System, co tłumaczymy jako system zarządzania treścią lub system zarządzania zawartością. Po zalogowaniu do Panelu Administracyjnego naszej strony jesteśmy w stanie edytować jej zawartość, treści podstron, zdjęcia w galerii zdjęć itp.

Oczywiście że tak, wszystkie oferowane przez nas pakiety zawierają w sobie system zarządzania treścią CMS, dzięki któremu bez problemów poradzą sobie Państwo z edycją strony internetowej bez znajomości HTML'a.

Tak, jest to prosty i intuicyjny w obsłudze system podobny do programu typu MS Word. Z pewnością poradzą sobie z obsługą CMS. Wiele funkcji takich jak: edycja tekstu, tworzenie tabel, wstawianie zdjęć odbywa się na podobnej zasadzie co w programach typu MS Word. Zasadę działania można przetestować w demonstracyjnym panelu administracyjnym na naszej stronie.

Oczywiście, że nie, współpracujemy zdalnie z firmami z całej Polski, kontakt osobisty między zleceniodawcą i wykonawcą nie jest potrzebny. Podczas naszej pracy będziemy kontaktować się przede wszystkim mailowo, rzadziej telefonicznie. Jeżeli projekt będzie złożony i wymagał spotkań, oczywiście jesteśmy w stanie takowe zorganizować.

Nie tylko, zajmujemy się również projektami identyfikacji wizualnej, ulotek banerów oraz reklamy zewnętrznej. Jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać firmy i instytucje w zakresie usług reklamowych. Zadaj nam pytanie a chętnie wycenimy dla Ciebie każdą usługę.

Nie, jeśli masz sprecyzowane wymagania a żaden z pakietów im nie odpowiada, napisz do nas lub zadzwoń, podaj nam specyfikację Twojej strony WWW a my w odpowiedzi prześlemy Ci darmową wycenę.

Tak, strona jest oparta o bardzo elastyczny i modułowy system, który umożliwia rozbudowę w każdej chwili.

Oczywiście i jest to bardzo dobry pomysł aby utrzymać spójność strony www z materiałami drukowanymi i wzmocnić tożsamość Twojej marki. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą to zamów pakiet z indywidualną szatą graficzną.

Koszty w tym wypadku są ustalane indywidualnie z naszym konsultantem.

Jeśli serwer będzie spełniał parametry techniczne potrzebne do instalacji systemu CMS to tak, koszt od 100zł netto po uzgodnieniu szczegółów z konsultantem. W przeciwnym przypadku proponujemy instalację na naszym serwerze bądź na polecanych serwerach.

Pierwszy rok pomocy technicznej jest darmowy. Składa się na nią całoroczna aktualizacja systemu, nadzór w wypadku awarii systemu oraz możliwość pomocy naszego konsultanta. Jeśli posiadają Państwo własna domenę lub serwer, po roku użytkowania pakietu można wykupić pomoc techniczną w cenie 100zł netto na rok. W przypadku nie wykupienia pomocy technicznej nie będziemy podejmować działań zmierzających do aktualizowania systemu oraz modyfikowania strony.

Napisz do nas, szybko odpiszemy czy podejmiemy się Twojego zlecenia.